Apie mus

Sveiki atvykę į pasakų, grožio ir jaukumo pasaulį! Esame vaikų kambario interjero dizaino ir namelių vaikams kūrimo entuziastai. Visą dėmesį skiriame namelių-lovyčių vaikams kūrimui. Subtiliu skandinavišku stiliumi ir aukšta kokybe siekiame patenkinti klientų poreikius.

Mes trokštame savo nameliais ir kambario dekoracijomis paversti vaikų kambarį tikra pasakų karalyste! Išskirtiniu, bet paprastu dizainu norime atnešti į vaikų kambarius jaukumo, vaikiško žaismingumo ir kūrybiškumo. Savo darbe vadovaujamės šiais pagrindiniais principais – paprastumas, funkcionalumas, aukšta kokybė ir estetika. Pasitelkus vaizduotę, pasakų motyvus ir pieštuką gimė namelis-lovytė – jauki, funkcionali ir džiuginanti, kuri nuolat laukia savo naujų šeimininkų. Tegul Jūsų pasaka tęsiasi!

Istorija

Gimus Linui norėjosi sukurti jam kuo jaukesnę, saugesnę ir kūrybiškesnę aplinką, skatinančią domėtis, pažinti ir kurti. Viskas prasidėjo nuo nedidelių interjero detalių. Vėliau peraugo į interjero dizaino kursus, o galiausiai baigėsi namelio-lovytės idėja, kuri po ilgų ieškojimų ir bandymų virto tikrove. Augant mažajam norėjome padovanoti jam ne tik paprastą lovą, bet visą žaidimų namelį, dar daugiau - saugų, jaukų, kūrybišką, skatinantį fantazuoti ir kurti kampelį. O pasakos ir fantazijos juk gyvena vaikystėje, tad teko sugrįžti į vaikystės svajones ir vieną iš jų - pačią gražiausią ir mieliausią - įgyvendinti. Taip ir gimė pasakiškas namelis-lova, kuriame gera miegoti, žaisti ir svajoti.